Salı, Aralık 08, 2009

ilk doğumgünü

İşte artık bir yaşındasın güzeller güzelim! 16 şubat 2008'i gösterirken takvimler, annen ve baban bir hastaneye gittiler. Tipiden göz gözü görmüyordu. Poyraz bebek adıyla birlikte hayata gelmeye hazırlanıyordu. Beklerken onun gelişini, anneyle baba annenin kanını verdiler tahlil için. Sonra heyecanlı bekleyiş ikiye katlandı. Poyraz bebek geliyor, ama belki bir başka bebek de yola henüz başlıyordu annesinin karnında... Ve öyle de oldu... Annenle baban öğrendiler ki sen yola çıkmışsın. Annen o an bildi senin bir kız olduğunu. Duru bir su gibi olacak benim kızım dedi. Sonra 8 ay geçti... Takvimler bu kez 15 Ekim'i gösterirken bir kez daha hastaneye gitti annen ve baban. Ve o gün sen geldin... İyi ki de geldin...
CANIM KIZIMMMM....

Neler oluyor şaşkın bakışı!

Üzerindeki pembe fil Durukuş tarafından mıncıklanmış pastamız! Mum söndürmeyi de öğretmeye çalıştık ama ateşten korktu bonbon şekerim:)


Ama annesinin bir gün önceki talimleri sayesinde, 'Kaç yaşındasın?' sorusuna 'Biiiiir!' diye yanıt vermeyi de başardı bir yandan. Yerim seniiii....Hiç yorum yok:

Yorum Gönder